S.S.S.

 • Bildiri değerlendirmelerine ait sonuç tarihi, bildiri konusundaki hakemlerin değerlendirme sonuçlarına bağlı olarak belirlenmektedir. Bu konuda lütfen hakemlerimize hızlandırma talebinde bulunmayınız.
 • Hakemlerin değerlendirmeleri bittiği takdirde 4 sonuçla karşılaşılacaktır: – Sözlü Kabul; -Poster Kabul; -Revizyon; -Red. Bu değerlendirmeler yazardan bağımsız şekilde gönderilen yalnızca “özet” e dayalı değerlendirmelerdir. Bu durumda sonuçlanan bildirilere ilişkin kayıt işlemini http://www.tabkon.org/kongre-kayit-formu/ linkten açılan formları doldurarak tamamlayabilirsiniz.
 • Değerlendirme sonuçlarını beklemeden kayıt yapabilirsiniz. İlgili olarak reddedilen ya da sunum şekli değişen yazarlar bildirilerini geri çekebilirler ve ücret iadesi için başvurabilirler. Bu durumda ücret iadesi ile ilgili presüdürler daha sonra açıklanacaktır.
 • Önemli tarihlerde daha önce yapılan ötelemeden dolay herhangi bir güncelleme oluşmayacak. Yalnızca tam metin gönderimine ilişkin öteleme düşünülmektedir.
 • Erken kayıt tarihi hafta sonuna dek gelmesi nedeniyle 3 Nisan Saat 16:00 a kadar uzatılmıştır. Önemli uyarı: Kongre ücreti iktisadi işletme hesabına yatırılmaması durumunda, bu tarihten sonraki kayıtlar geç kayıt olarak değerlendirilecektir.
 • Tam metinler için ve poster sunumlar için yazım kuralları Özet gönderim tarihi bittikten sonra web sayfamızda yayınlanacak.
 • Özet gönderen yazarlar, kayıtlarını yaptıktan sonra tam metin göndermezlerse yalnızca özet olarak bildiri kitabında basılacak.
 • Dergi ile ilgili koşullar ve detaylar daha sonra bu sayfadan duyrulacaktır.
 • Bildiri yönetim sistemimiz günlük olarak tarafımızca denetlenmektedir. E-postalarınızla ilgili (spam) bir sorun yoksa sisteme girişte hiçbir sorun bulunmaz. Olası bir teknik aksaklık olursa, sayfamız üzerinde duyurusu yapılacaktır.
 • Kayıt kısmında eft açıklamasında bildiri numaranızı açıklamanız ve kayıdı da bildiri numaranıza göre yapmanızı rica ediyoruz. Olası aksaklık oluşursa lütfen bilgi@tabkon.org mail adresine durumu izah eden bir posta gönderiniz.
 • Bildirileriniz için kongrenin uluslararası niteliği olması nedeniyle ingilizce dil zorunludur. Türkçe ise opsiyonel olarak İngilizce ile birlikte gönderilebilir.
 • İlgili telefon, hergün sabah 08:00 – 16:00 arası açık, görüşme esnasında ikinci bir arama oluştuğunda size (şu anda görüşme yapılmaktadır) şeklinde bir uyarı gelmiyor. Bu nedenle ulaşamamanız durumunda daha sonra lütfen tekrar deneyiniz.
 • Mail olarak gönderilen mesajlara mümkün mertebe cevap verilmektedir, fakat burada cevabı bulunan sourları kongrenin iş akışının engellememek adına bu sayfaya yönlendirilmektedir. Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
 • Kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra sayfa üzerinde kayıt işleminin yapıldığına dair bilgi ekranı oluşacak. Aynı zaman da tarafınıza mail olarak da ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bu konuda maillerinizi lütfen kontrol ediniz.

DUYURU: Değerli katılımcılar. Kongremize olan yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Kongre kayıt sistemimiz açılmıştır. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.tabkon.org/kongre-kayit-formu/ 

Değerli katılımcılar, yapılan istişareler sonucu varılan karar gereği; tam metin bildiriler, Kongre Bildiri Kitabı ya da aşağıda linki verilen dergide basılacaktır. Dergi ya da kitapta basılma süreci hakem değerlendirmesinden sonra, yazarların isteği doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda, önceden bildirilerini gönderen yazarlara konu ile ilgili görüşleri sorulacak, yapmış oldukları değerlendirmeye göre eserlerin tam metinlerinin nerede yayınlanacağı belirlenecektir.

http://ijate.net/index.php/ijsm                  http://dergipark.gov.tr/ijsm

Kabul yazıları, bildiri özetlerinin bittiği gün itibari ile değerlendirmesi tamamlanan bildiriler için gönderilmeye başlanacaktır. Tahmini olarak 5 Nisan Çarşamba gününden itibaren bildiri numarası sıralamasına göre kabul yazıları gönderilecektir.

Kongre programı, bildiri özetlerinin değerlendirmeleri tamamlandıktan sonra kabul edilen bildirilere göre web sayfamızda duyrulacaktır.

Bildiri kitapçığında basılacak tam metinler, yalnızca İngilizce olarak kabul edilmektedir.

Kongre kayıt formuna(www.tabkon.org/kongre-kayit-formu/) bildirini numaranızı belirterek dekontu yükleyiniz.

 • NOT: BU SAYFA SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR.
WordPress Image Lightbox Plugin